Įranga | GK TRADE
 

Kompanija Lamina system kuria, tobulina ir parduoda modulinę kaširavimo (lapas prie lapo laminavimo) ir klijavimo įrangą. Ji pasaulyje plačiai žinoma dėl savo inovatyvaus požiūrio savo gaminamų produktų segmente, bei dėl savo kuriamos technikos kompaktiškumo ir paprastumo naudoti.


 

Bickers – tai inovatyvūs klijavimo sprendimai. Daug metų Bikers produktai nuolat yra tobulinami ir modifikuojami.

Klientų idėjos ir patarimai yra nuolatinis įkvėpimo šaltinis mūsų įrangos tobulinimo departamentui.

  

Jau daugiau ne 30 metų  Autobox technika dirba visame pasaulyje. Per tą laiką buvo pagaminta apie 2,000 Autobox įrengimų. Autobox klientai tai  dėžių ar kartono gamyklos, bei galutiniai vartotojai, kurie naudoja Autobox techniką savo dėžių gamybai vietoje.

Dar 1948 metais Waldemar Sumbel sukūrė ir pagamino pirmąjį nedidelį įrengimą savo draugo knygrišyklai. Jis net įsivaizduoti negalėjo, kad praėjus daugiau kaip 60 metų Sumbel kompanijos daugiau nei 50000 klijavimo įrenginių darbuosis beveik 110 pasaulio šalių.

Kompanija gamina ir parduoda šaltų ir klijų užtepimo įrengimus, skirtus pilnam, daliniam ar krašto užtepimui, o taip pat kieto viršelio gaminimo ir kaširavimo (lapas prie lapo laminavimo) sistemas.

 

Kompanija Papefox kuria ir gamina unikalius įrenginius pospaudybiniems procesams. Tokiems kaip pjovimas, iškirtimas, perforavimas, bigavimas, lankstymas, kampų užapvalinimas, medžiagos pervyniojimas bei pjaustymas, dvipusės lipnios juostos juostos priklijavimas ir panašiai.